KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11609461
nr 1160 9461
Johan Laurentz Jensen (1800-1856), Danmark. Stilleben med rosor, olja på pannå, signerad, 28x37
Kondition: oramad
Utrop:
6.000 kr
Såld:
13.000 kr
måndag 5 februari 2018
kl 20:08:26
5.600 kr
5.000 kr
5.200 kr (Budbetjänt)
6.000 kr
9.000 kr
7.000 kr
7.200 kr (Budbetjänt)
8.400 kr
8.600 kr (Budbetjänt)
12.500 kr
10.000 kr
10.500 kr (Budbetjänt)
12.000 kr
12.500 kr (Budbetjänt)